SG73S2BRTTD8451F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD8451F
JLCPCB Part #
C7313049
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS