SG73S2BRTTD822G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD822G
JLCPCB Part #
C6222189
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS