SG73S2BRTTD7870D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD7870D
JLCPCB Part #
C6487484
Description
-55℃~+155℃ 333mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS