SG73S2BRTTD754G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD754G
JLCPCB Part #
C6296365
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS