SG73S2BRTTD7322D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD7322D
JLCPCB Part #
C5895250
Description
-55℃~+155℃ 333mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS