SG73S2BRTTD682G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD682G
JLCPCB Part #
C5752720
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS