SG73S2BRTTD6652F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6652F
JLCPCB Part #
C5916903
Description
-55℃~+155℃ 333mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS