SG73S2BRTTD6492D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6492D
JLCPCB Part #
C6679119
Description
-55℃~+155℃ 333mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS