SG73S2BRTTD625J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD625J
JLCPCB Part #
C6222163
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS