SG73S2BRTTD6203F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6203F
JLCPCB Part #
C6222161
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS