SG73S2BRTTD6202D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6202D
JLCPCB Part #
C7079590
Description
-55℃~+155℃ 333mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS