SG73S2BRTTD60R4F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD60R4F
JLCPCB Part #
C5752700
Description
-55℃~+155℃ 333mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS