SG73S2BRTTD563G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BRTTD563G
JLCPCB Part #
C7312977
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS