SG73S2BRTTD5623D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5623D
JLCPCB Part #
C5752686
Description
-55℃~+155℃ 333mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS