SG73S2BRTTD5620F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5620F
JLCPCB Part #
C5752680
Description
-55℃~+155℃ 333mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS