SG73S2BRTTD560J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD560J
JLCPCB Part #
C6487445
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS