SG73S2BRTTD5603D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5603D
JLCPCB Part #
C6679097
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS