SG73S2BRTTD5600D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5600D
JLCPCB Part #
C5752672
Description
-55℃~+155℃ 333mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS