SG73S2BRTTD5362D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5362D
JLCPCB Part #
C5895219
Description
-55℃~+155℃ 333mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS