SG73S2BRTTD5360F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5360F
JLCPCB Part #
C6679093
Description
-55℃~+155℃ 333mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS