SG73S2BRTTD5233D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5233D
JLCPCB Part #
C5916861
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS