SG73S2BRTTD5231D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5231D
JLCPCB Part #
C6222151
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS