SG73S2BRTTD515J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD515J
JLCPCB Part #
C7312956
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS