SG73S2BRTTD5112F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD5112F
JLCPCB Part #
C5916847
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS