SG73S2BRTTD49R9F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD49R9F
JLCPCB Part #
C7360840
Description
-55℃~+155℃ 333mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS