SG73S2BRTTD48R7F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD48R7F
JLCPCB Part #
C5916835
Description
-55℃~+155℃ 333mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS