SG73S2BRTTD4873F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4873F
JLCPCB Part #
C6296335
Description
-55℃~+155℃ 333mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS