SG73S2BRTTD4872D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4872D
JLCPCB Part #
C6487431
Description
-55℃~+155℃ 333mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS