SG73S2BRTTD470J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD470J
JLCPCB Part #
C5752631
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS