SG73S2BRTTD4323D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4323D
JLCPCB Part #
C7312937
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS