SG73S2BRTTD430J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD430J
JLCPCB Part #
C5895198
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS