SG73S2BRTTD4222F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4222F
JLCPCB Part #
C6679057
Description
-55℃~+155℃ 333mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS