SG73S2BRTTD3923F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3923F
JLCPCB Part #
C6296317
Description
-55℃~+155℃ 333mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS