SG73S2BRTTD391G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD391G
JLCPCB Part #
C5895188
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS