SG73S2BRTTD3902D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3902D
JLCPCB Part #
C5752580
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS