SG73S2BRTTD3900F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3900F
JLCPCB Part #
C5895185
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS