SG73S2BRTTD3833F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3833F
JLCPCB Part #
C6222135
Description
-55℃~+155℃ 333mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS