SG73S2BRTTD363G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD363G
JLCPCB Part #
C7079528
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS