SG73S2BRTTD362J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD362J
JLCPCB Part #
C6222129
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS