SG73S2BRTTD360J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD360J
JLCPCB Part #
C5895181
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS