SG73S2BRTTD3401F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3401F
JLCPCB Part #
C6296297
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS