SG73S2BRTTD332G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD332G
JLCPCB Part #
C7079519
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS