SG73S2BRTTD3301D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3301D
JLCPCB Part #
C6679029
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS