SG73S2BRTTD3161F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3161F
JLCPCB Part #
C7079514
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS