SG73S2BRTTD3161D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3161D
JLCPCB Part #
C6222121
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS