SG73S2BRTTD3091F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3091F
JLCPCB Part #
C5916673
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS