SG73S2BRTTD301G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD301G
JLCPCB Part #
C6222115
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS