SG73S2BRTTD3001D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3001D
JLCPCB Part #
C7360794
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS