SG73S2BRTTD2872D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2872D
JLCPCB Part #
C7312831
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS