SG73S2BRTTD2741F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2741F
JLCPCB Part #
C7312821
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS